Газовий проточний водонагрівач Bosch Therm 2000 O

Газовий проточний водонагрівач Bosch Therm 2000 O

З першого погляду:

Співвідношення ціна-якість – один з найвагоміших аргументів при купівлі водонагрівача Therm 2000 O.

Цей водонагрівач має високу продуктивність завдяки сучасним технологіям і високоякісним компонентам. Водонагрівач вироблено на заводі Bosch в Португалії і він відповідає вимогам стандарту EN26.

Завдяки високій ефективності Therm 2000 O забезпечує максимальну продуктивність при мінімальних витратах.

Переваги:

Висока якість за доступною ціною
Довговічний мідний теплообмінник без додаткового покриття
Адаптація до низького тиску води та газу
Компактні розміри для установки в будь-якому приміщенні
Виробництво в Європі з високоякісних компонентів
4 елементи безпеки для абсолютної безпеки і надійності
Зручне приготування гарячої води завдяки перевіреній технології
Просте, інтуїтивно зрозуміле управління

Особливості:

Bosch Therm 2000 O забезпечує максимальний комфорт приготування гарячої води. Все, що необхідно, це лише відкрити кран - водонагрівач забезпечить до 10 л/хв гарячої води.

Висока безпека і надійність експлуатації забезпечуються 4 елементами: пристроєм контролю тяги з автоматичним відключенням водонагрівача, іонізаційним електродом контролю полум'я, обмежувачем температури, що захищає теплообмінник від перегріву і запобіжно-скидний клапан.

Камера згоряння
Спроектована з урахуванням оптимального руху повітря для горіння та продуктів згоряння для забезпечення безпечної експлуатації.

Газоводяна арматура
Призначена для оптимальної експлуатації та забезпечення максимальної зручності при обслуговуванні. Забезпечує миттєве приготування гарячої води при відкритті крана гарячої води.

Пристрій контролю тяги з автоматичним відключенням водонагрівача призначений для забезпечення безпеки користувача. При виникненні зворотньої тяги продуктів згоряння даний пристрій запобігає потраплянню продуктів згоряння в приміщення.

Мідний теплообмінник
Відпрацьована роками конструкція теплообмінника гарантує максимальну ефективність і довговічність. Теплообмінник виконаний з міді і має турбулізатори для запобігання відкладень.

<< Назад